Zakončení školního roku

• Čtvrtek 23.6.

Plavba lodí po Vltavě

• Pátek 24.6.

Vybírání učebnic z 5. ročníku = český jazyk, čítanka, anglický jazyk, matematika, vlastivěda + atlas map, přírodověda, hudební výchova = učebnice budou vzadu podepsané, vyčištěné, vygumované, slepené a bez igelitových obalů. Pro případ, že by se našly nějaké nedostatky, budou mít s sebou děti izolepu a gumu. Dále si vezmou do školy nějakou společenskou hru.

Ve dnech 27.6 - 29.6. končí vyučování v 11:40 hodin.

• Pondělí 27.6.

Dovybírání učebnic a peněžních částek za zničené knihy.

Rozdávání učebnic do 6. ročníku = děti si přinesou společenskou hru a psací potřeby.

• Úterý 28.6.

Úklid třídy a šatních skříněk, odevzdávání klíčů od schránek na mobily a od šatních skříněk. Šatna = vyklizení a umytí šatní skříňky = hadr s sebou +  po učitelské kontrole odevzdání klíčku. Třída = úklid přidělených šuplíků ve třídě a košíků v lavici, odevzdání klíčku od skříňky na mobilní telefony. Odnesení kufříků a výtvarných prací, odnesení sešitů.

• Středa 29.6.

Kontrola úklidových prací.
Pokud bude vše hotovo a v pořádku, vyrazíme na zmrzlinu a na dětské hřiště.

• Čtvrtek 30.6.

Rozdání vysvědčení a rozloučení = výuka končí v 8:45 hodin. Obědy se vydávají od 10:00 do12:00 hodin.